Наша історія 

 

Програма профорієнтації Career Direct ® була розроблена через необхідність мати продукт, що заснований на біблійних цінностях і який би зміг допомогти людині зрозуміти свої унікальні таланти, визначитися з напрямом навчання або знайти професію, яка найкраще підходить її індивідуальним цінностям, інтересам і здібностям.

Відомий християнський фінансовий консультант, письменник і лектор Ларі Беркет говорив: "Протягом багатьох років консультування сімей з фінансових питань, я часто помічав, що люди були не на "своєму місці" у професійному плані: вони майже не використовували свої таланти і здібності. Мене турбував той факт, що так багато людей не знають про свої сильні сторони і не застосовують даровані Богом таланти.

Організація Christian Financial Concepts (Християнські Фінансові Концепції), яку заснував Ларі Беркет зібрала команду висококваліфікованих спеціалістів щоб розробити програму профорієнтації, яка б засновувалась на християнських цінностях. Команда, з початковою назвою Career Pathways (Кар'єрні шляхи) вивчила різні схожі інструменти, що вже існували на ринку і зрозуміла, що жоден з них не має під собою християнських цінностей. Члени команди провели ряд досліджень і дійшли висновку, що для правильного вибору діяльності важливо розглянути чотири сфери: Індивідуальні особливості людини, її інтереси, здібності та цінності. Вони також зрозуміли, що більшість тестів на ринку не були повними і давали аналіз лише по одній чи двох сферах життя.

Спочатку команда проводила консультації з профорієнтації використовуючи тести, які вже існували на ринку, але в той же час розробляла свої власні інструменти. У 1995 році організація Christian Financial Concepts (Християнські фінансові концепції) представила свій перший продукт - Career Pathways (Кар'єрні шляхи) ® Програма тестування Career Pathways складалася з двох частин: Дослідження індивідуальних особливостей і Дослідження інтересів, навичок і здібностей. У 1996 році програмі дали нову назву Life Pathways (Життєві шляхи), що краще передавало комплексний підхід у тестуванні. 

У 1997 році була зроблена оновлена друкована версію тесту, яка зараз має назву Career Direct. З моменту запуску програми, вже більше ніж 200 000 людей пройшли тестування і залишили теплі відгуки про цей продукт.

У 1999 році ми зробили детальний аналіз даних тисяч користувачів Career Direct для збільшення точності і перегляду факторів і показників оцінювання. В тому ж році була видана CD-ROM версія Career Direct. Цей покращений продукт дозволив користувачам встановити програму на власний комп'ютер, виконувати тестування і роздруковувати звіти самостійно.  Так користувачі могли бачити результати тестування усього за декілька хвилин після завершення тестування!

У вересні 2000 року відбулося об'єднання організацій Christian Financial Concepts (Християнські фінансові концепції) і Crown Ministries (Краун Міністріз). В результаті було утворено нову організацію - Crown Financial Ministries, діяльність якої була сфокусована на навчанні біблійним фінансовим принципам. 

У березні 2002 року відновився інтерес до програми профорієнтації Career Direct. А уже в 2006 році відбувся плавний перехід програми з CD-ROM версії на інтернет-додаток, у наповнені якого зіграли суттєву роль колишні співробітники Life Pathways.