Mūsu stāsts

 

Career Direct ® visaptverošā profesionālās orientācijas sistēma (Career Direct Complete Guidance System) tika izstrādāta, lai risinātu vajadzību pēc visaptveroša, Bībelē balstīta novērtējuma, kas cilvekiem palīdzētu labāk izprast savas unikālās dāvanas un atrast karjeru vai izglītību, kas vislabāk atbilst viņu Dieva dotajām spējām un stiprajām pusēm.

Lerijs Burkets, ievērojamais kristīgais finanšu eksperts, autors un runātājs, sacīja: "Laikā, kad es konsultēju ģimenes par finanšu jautājumiem, es bieži novēroju cilvēkus ar karjerām tādās jomās, kas nesaskanēja ar viņu talantiem un spējām. Mani satrauca, ka tik daudzi neapzinājās savas stiprās puses un tādēļ nevarēja būt labi savu talantu pārvaldnieki. Es sāku cerēt, ka kāds izveidos tādu programmu, kas cilvēkiem palīdzētu saprast sava aicinājuma virzienu un parādītu, kā izdarīt pareizus karjeras lēmumus. 1989. gadā es sāku strādāt, lai to īstenotu. " 

Christian Financial Concepts ( Kristīgie finanšu principi) – organizācija, kuru Lerijs nodibināja 1976. gadā – izveidoja augsti kvalificētu komandu, lai radītu Bībelē balstītu un psihometriski pareizu karjeras novērtējumu. Komanda, kura sākotnēji bija pazīstama kā Career Pathways, pētīja citus pieejamos novērtēšanas rīkus un secināja, ka gandrīz nevienā neparādījās biblisks pasaules skatījums. Viņi atklāja arī to, ka vairums no tiem nebija visaptveroši, aplūkojot tikai vienu vai divas no četrām jomām, kas saskaņā ar viņu pētījumiem bija nepieciešamas, lai pieņemtu pareizus lēmumus par karjeru: personība, intereses, prasmes un vērtības.

Sākotnēji komanda izmantoja vairākas plaši pazīstamas novērtējuma programmas un arī "atgriezeniskās saites" konsultantus, lai nodrošinātu profesionālo orientāciju, vienlaikus izstrādājot paši savu karjeras novērtējuma sistēmu. 1995. gadā organizācija Christian Financial Concepts debitēja ar Career Pathways ® novērtējumu, kas sastāvēja no CPPI (Career Pathways Personality Inventory) un ISVI (Interests, Skills, Values Inventory). 1996. gadā Career Pathways nomainīja savu nosaukumu uz Life Pathways, lai labāk atspoguļotu novērtējumu un karjeras resursu visaptverošo raksturu.

1997. gadā tika izdota testa papīra formāta pārstrādāta versija, kas tagad pazīstama ar nosaukumu Career Direct novērtējums. Kopš tā izveidošanas jau 80 000 cilvēku ir guvuši labumu no bibliskā skatījuma, kas ir pamatā visiem Career Direct profesionālās orientācijas sistēmas resursiem.

Plaša vairāku tūkstošu Career Direct lietotāju datu analīze tika izmantota, lai precizētu un pārstrādātu faktoru un punktu sistēmu, kas tika iekļauta Career Direct 1999. gada CD kompaktdiska versijā. Ievērojami uzlabotais produkts lietotājam deva iespēju instalēt, izpildīt, saskaitīt punktus un izdrukāt novērtējumu savā mājas datorā. Tā vietā, lai gaidītu divas nedēļas, tagad cilvēki varēja saņemt savus rezultātus jau dažu minūšu laikā!

2000. gada septembrī Christian Financial Concepts (Kristīgie finanšu principi) un Crown Ministries apvienojās, lai kļūtu par Crown Financial Ministries. Pārejas periodā  pēc apvienošanās kalpošana koncentrējās tikai uz centrālās finanšu misijas un materiālu pārskatīšanu, apvienošanu un uzlabošanu.

2002. gada martā parādījās atjaunota interese par karjeras kalpošanu un Career Direct pāreju no CD diskā esoša novērtējuma uz aplikāciju tiešsaistē. Vairāki bijušie Life Pathways darbinieki tika saaicināti kopā, lai pārveidotu Career Direct par patiesi interaktīvu pieredzi tīmeklī. Šis redzējums kļuva par realitāti, kad 2006. gadā Career Direct iznāca tiešsaistes versijā.