У ває є запитання?

У нас є відповідь!

Нас часто запитують

 

Загальне

Career Direct - це не платформа для пошуку роботи; проте ми допоможемо вам побачити професії, які найбільш підійдуть вашим талантам, інтересам та індивідуальним особливостям. Замість того, щоб просто перераховувати можливості працевлаштування, Career Direct допоможе вам подивитися глибше і зрозуміти, чому саме вам слід вибрати ту чи іншу професію.

Люди будь-якого віку зможуть отримати користь від Career Direct: як ті, хто лише починає свою кар'єру, так і ті, хто уже працюють. Career Direct допоможе всім, хто хоче більш ефективно використовувати свої здібності і дані Богом таланти.

За довгі роки консультування людей з ​​фінансових питань Ларрі Беркету (засновнику програми Career Direct) доводилося бачити багато людей, які у роботі не використовували свої таланти і здібності. Бажання допомогти людям побачити свої унікальні якості, сильні і слабкі сторони, щоб мудро ними розпорядитися, в кінцевому підсумку, перетворилося у програму Career Direct.

Програма Career Direct, як і переважна більшість інших програм з тестування, досліджує такі сфери,як індивідуальні особливості, інтереси, здібності і цінності. Різниця лише в тому, що більшість програм досліджують лише одну або дві сфери, а програма Career Direct досліджує одразу чотири сфери сфери: індивідуальні особливості, інтереси, навички та здібності, цінності, а також рівень стресу і управління фінансами. Це робить її глибшою та обширнішою в порівнянні з усіма іншими програмами.

Щоб отримати найкращі результати, ми рекомендуємо вам заручитися допомогою кваліфікованого консультанта Career Direct який детально пояснить вам результати звіту.

Консультант допоможе вам побачити взаємозв'язок між сферами, які досліджувалися і зрозуміти, як використати отримані дані на практиці. Об'єктивний погляд із сторони може принести справжнє прояснення, якого ви потребуєте і мінімізувати стрес, що пов'язаний з прийняттям рішень у питаннях освіти і професійної діяльності

Вміти управляти своїм життям значить правильно розпоряджатися всіма ресурсами, які дав Бог, включаючи дари і таланти. Справжнє управління починається з розуміння і управління собою, своїми сильними і слабкими сторонами, а потім і управління фінансами.

У 1990 році, коли Ларрі Беркет керував служінням Christian Financial Concepts (Християнські фінансові концепції), він виступив з ініціативою створити програму Career Pathways (Кар'єрний шлях). Програма була поєднанням декількох вже існуючих на той час тестів. Після проведення великої кількості досліджень і напрацювань, у 1995 році була створена перша друкована версія тесту Career Direct. Щоб отримати результати, потрібно було відсканувати відповіді і опрацьовувати їх на комп'ютері, після чого друкувався звіт. У 1999 році була випущена перша CD-ROM версія (1.8), яка встановлювалася на комп'ютер. У 2003 році СD-ROM версія була доопрацьована і оновлена ​​до версії 2.1 з можливістю завантажувати електронні файли. У 2006 році була випущена інтернет-версія Career Direct ® яка продовжує регулярно оновлюватись.

За нашими підрахунками вже понад 200 000 клієнтів скористалися програмою Career Direct. Серед них є як підлітки, так і дорослі.

У закладці Ресурси знаходяться посилання на книги, аудіозаписи, відеокліпи, статті та інші корисні ресурси.

Дослідження і розвиток 

Фактори з розділу "Особистість" були перевірені та значно корелюють з аналогічними факторами інших відомих тестах, таких як Hogan Personality Inventory і NEO-PI від Costa і McCrae.

Тести надійності значно перевищують допустимі рівні, як показано в наведених нижче умовах внутрішньої узгодженості і тесту-повторного тестування.

 1. Внутрішня узгодженість по методу Альфи Кронбахи, знаходиться в межах від 0.86 до 0.94 для шкал основних характеристик особистості, і від 0.76 до 0.92 - для шкал особистих субфакторів (n = 4463).
 2. Стійкість до незмінності результатів тесту при повторному тестування подана нижче, де перше число - середній показник кореляції, а за ним - межі коливань.
  Часові обмеження Основні фактори особистості Показники - Субфактори.
  1 тиждень (n = 100) .91, .86 до .95
  3-61 тижнів (n = 166) .87, .85 до .90 .83, .65 до .90
  6 місяців (n = 75) .84, .81 до .86 .78, .60 до .87
  1 рік (n = 50) .82, .80 до .86 .61, .58 до .87

У 1990 році Ларрі Беркет доручив дослідницькій групі розробити програму профорієнтації на основі біблійних і психометричних принципів. Все почалося з паперового тесту, в якому поєднувалися елементи інших добре відомих тестів. Потім, у 1999 році, практично з нуля була створена СD-ROM версія програми Career Direct. А вже у 2006 році з'явилася онлайн версія Career Direct ® .

Питання тесту

Тестування Career Direct Assessment - це серія з чотирьох блоків запитань, за результатами яких Вам будуть запропоновані професії, які найбільше Вам підходять. Щоб дізнатися більше про тестування, відвідайте сторінку Career Direct .

Як правило, результати з розділу «Особистість» залишаються незмінними з плином часу, але показники з інших сфер (інтереси, здібності і цінності) можуть змінюватися в залежності від вашого життєвого досвіду. Тому перш, ніж приймати важливі рішення в вашому житті, ми рекомендуємо засновувати їх на інформації, яка є найактуальнішою. У цьому сенсі програму Career Direct можна порівняти з рентгенівським знімком, який надає лікареві важливу інформацію, необхідну для подальших невідкладних дій. Подібно і проходження програми Career Direct допоможе вам прийняти правильні рішення відносно своєї кар'єри.

Проходження тесту займає від сорока п'яти хвилин до однієї години. Оскільки дані в системі зберігаються автоматично, то тест можна пройти в кілька етапів. Консультація зазвичай триває близько двох годин. Якщо ви плануєте досліджувати додаткові ресурси (Довідник професій, План дій, O*NET та ін.), Вам знадобиться витратити більше часу. 

Програму Career Direct буде доречно пройти тоді, коли вам потрібно приймати рішення стосовно своєї професійної діяльності, оскільки вона забезпечує всією необхідною для цього інформацією.

Непрацездатність

Програма Career Direct не пройшла перевірку з людьми, що мають інвалідність або обмежені можливості, тому не робить відповідних коригувань. Якщо Ви визначаєтесь з професією, то краще за все звернутися до кваліфікованого консультанта, який має досвід роботи з такими людьми.

Депресія може вплинути на результати тестування, оскільки в такому стані людина не завжди може дати об'єктивні відповіді. Перш ніж приймати будь-яке важливе рішення в цій ситуації, ми рекомендує звернутися до професійного психолога.

Ви можете зв'язатися з професійним консультантом Career Direct за допомогою Панелі управління  Career Direct ® .

Бізнес і навчання консультантів 

Щоб стати консультантом Career Direct, необхідно пройти спеціалізований тренінг. Спочатку, кожен охочий проходить спеціальний відбір, а лише потім запрошується для участі у навчанні.  Натисніть тут, щоб отримати більше інформації.

Кожен консультант Career Direct потенційно може стати керівником групи (менеджером мережі), а потім тренером консультантів. Керівник групи допомагає молодим консультантам практичними порадами, а тренер проводить тренінги з навчання нових консультантів. І керівник, і тренер повинні відповідати певним вимогам і виконувати правила. Натисніть тут, щоб отримати більше інформації про консультантів Career Direct .

Рекламні матеріали