Правила для користувачів 

Повернення коштів

Аби ваші очікування справдилися, ми рекомендуємо вам перед придбанням тесту, завантажити зразки звітів Career Direct. ®У такому випадку ви точно знатимете, чого очікувати. (https://careerdirect.org/sample-reports)

Якщо ви придбали тест Career Direct і не завершили його виконання, свідомо вирішивши  не продовжувати, ви можете зв'язатися з нами або з вашим консультантом для отримання повного відшкодування. Ми гарантуємо повне відшкодування протягом 90 днів з моменту покупки. Якщо ж ви  завершили виконання тесту, то  повернення  коштів стає неможливим.

Для того, щоб зробити запит на повернення коштів, перейдіть до розділу  Зв'яжіться з нами , оберіть розділ "Служба підтримки" і заповніть запропоновану форму. Будь ласка, напишіть "Запит на повернення коштів" у розділі "Коментарі" вашого електронного листа. Будь ласка, напишіть також Ім'я користувача і адресу електронної пошти, використану під час реєстрації. Це пришвидшить обробку вашого запиту. Після отримання повернення коштів, доступ до вашого облікового запису буде заблоковано.

Crown
8331 E.Walker Springs Lane, Suite 301
Knoxville, TN 37923

Ви також можете зателефонувати в наш центр обслуговування клієнтів з 8:30 до 17:30 (EST) за номером (800) 722-1976, щоб поговорити з представником служби підтримки кієнтів.