Atmaksa

Lai nodrošinātu jūsu cerību un prognožu piepildīšanos, jums būs nepieciešams lejupielādēt pārskata paraugu, kas ņemts no Career Direct ® novērtējuma ziņojuma, pirms jūs izlemjat iegādāties savu Career Direct novērtējumu no sava konsultanta vai no tīmekļa vietnes.  Tādējādi jūs skaidri zināsiet, ko varēsit sagaidīt no pārskata. (https://careerdirect.org/sample-reports)

Ja jūs esat iegādājušies novērtējumu un  neesat izpildījuši Career Direct novērtējumu un izlemjat vairsneturpināt novērtējuma procesu, sazinieties ar mums  vaiar savu konsultantu, lai saņemtu pilnu samaksātās summas atmaksu 90 dienu laikā no iegādes datuma. Ja jūs jau esat izpildījuši savu novērtējumu, pirkuma summavairs netiks atmaksāta.

Lai pieteiktos atmaksai, dodieties uz Sazinieties ar mums lapu , izvēlieties saiti "Klientu atbalsts" un aizpildiet attiecīgo veidlapu. Lūdzu, ierakstiet "Atmaksas pieprasījums" komentāriem paredzētajā daļā jūsu e-pasta vēstulē. Lūdzu, nosauciet savu lietotāja identifikatoru un e-pasta adresi, tādējādi jūsu atmaksas process varēs notikt ātrāk. Pēc atmaksas saņemšanas jums tiks slēgta pieeja šim novērtējuma kontam.

Crown
8331 E.Walker Springs Lane, Suite 301
Knoxville, TN 37923

Jūs varat arī zvanīt mūsu klientu atbalsta dienestam laikā starp 8:30 un 17:30 (EST laika zonā) pa tālruni (800) 722-1976, lai runātu ar atbalsta dienesta darbinieku.