Regulamin

Refundacja

By mieć pewność, że twoje oczekiwania zostaną spełnione, wymagamy byś sciągnął sobie i zobaczył przykładowy raport Career Direct ®Zrobienie tego przed zakupem bezpośrednio z tej strony czy za pośrednictwem trenera zapewni to że będziesz wiedział czego się spodzieać i że nie będziesz rozczarowany. (https://careerdirect.org/sample-reports)

Jeżeli zapłaciłeś za test ale nierozpocząłeś wypełniania goa potem zdecydowałeś by poprosić o zwrot kosztówmożesz skontaktować się z namialbatrenerem, któremu zapłaciłeś za usługę. Trzeba to zrobić w ciągu 90 dni od daty zakupu. Jeżeli rozpocząłeś  wykonywanie testów nie masz prawado refundacji.

By poprosić o refundację, przejdź dozakłądki skontaktuj się z nami , wybierz opcję "Obsługa klienta" i wypełnij fromularz. Proszę zawrzyj frazę "Prośba o Refundaję" w polu na Komentarzw Twoim mailu. Prosimy o podanie swojej nazwy ućzytownika oraz maila jakiego użyłeś w systemie. To znacznie przyspieszy proces. Po otrzymaniu środków nie będziesz miał dostępu do konta klienta.

Crown
8331 E.Walker Springs Lane, Suite 301
Knoxville, TN 37923

Do naszego działu obsługi klienta można dzwonić od 8:30 rano do 17:30 po południu czasu EST na nr (800) 722-1976 i porozmawiać z pracownikiem tego działu (w języku angielskim).