Regulamin

Refundacja

By mieć pewność, że twoje oczekiwania zostaną spełnione, wymagamy byś sciągnął sobie i zobaczył przykładowy raport Career Direct ®. Zrobienie tego przed zakupem bezpośrednio z tej strony czy za pośrednictwem trenera zapewni to, że będziesz wiedział czego się spodziewać i nie będziesz rozczarowany.  (https://careerdirect.org/sample-reports)

Jeżeli zapłaciłeś za test, ale nie  rozpocząłeś wypełniania go,  a potem zdecydowałeś by poprosić o zwrot kosztów,  możesz skontaktować się z  trenerem, któremu zapłaciłeś za usługę. Trzeba to zrobić w ciągu 90 dni od daty zakupu. Jeżeli rozpocząłeś  wykonywanie testów nie masz prawa  do refundacji. 

By poprosić o refundację, przejdź do  zakładki skontaktuj się z nami , wybierz opcję "Obsługa klienta" i wypełnij formularz. Proszę zawrzyj frazę "Prośba o Refundaję" w polu na Komentarz w Twoim mailu. Prosimy o podanie swojej nazwy użytkownika oraz maila jakiego użyłeś w systemie. To znacznie przyspieszy proces. Po otrzymaniu środków nie będziesz miał dostępu do konta klienta. 

Crown
8331 E.Walker Springs Lane, Suite 301
Knoxville, TN 37923

Do naszego działu obsługi klienta można dzwonić od 8:30 rano do 17:30 po południu czasu EST na nr (800) 722-1976 i porozmawiać z pracownikiem tego działu (w języku angielskim).