Pārskatu (testu rezultātu) paraugi

Career Direct ® detalizētais pārskats ir tikai viens no soļiem, lai atklātu savu patieso aicinājumu. Kaut arī mēs iesakām rezultātus parrunāt ar ģimeni un draugiem,  visvairāk mēs iesakām ļaut mūsu īpaši apmācītajiem konsultantiem veikt nodarbinātības un izglītības novērtējumu. Mūsu visaptverošās profesionālās orientācijas sistēmā (Complete Guidance System) pieredzējušie Career Direct konsultanti var jums palīdzēt labāk izprast detalizētajā pārskatā atrodamo informāciju — norādot uz bieži nepamanītām niansēm.

Career Direct® Basic Report

Pamata pārskats ir ievada ieskats tajā, ko nozīmē jūsu unikālais mērķis. Iegūtie rezultāti jums palīdzēs vairāk izprast savu personību, intereses, prasmes un vērtības un to, kā tie ir saistīti ar karjeru. Noklikšķiniet, lai redzētu informāciju, ko jūs saņemsiet pamata pārskatā.

Aplūkot pārskata paraugu

Career Direct ® Detalizēts pārskats

Neatkarīgi no tā, vai jūs mācāties vidusskkolā vai augstskolā, esat bezdarbnieks vai meklējat lielāku piepildījumu no savas karjeras; Career Direct ® detalizētais pārskats ir radīts, lai dotu visu jums piemērotas karjeras meklējumos nepieciešamo informāciju.

Aplūkot pārskata paraugu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Career Direct ® ?