Przykładowe raporty

Raport Szczegółowy Career Direct ® jest tylko jednym z kroków na drodze odkrywania prawdziwego powołania zawodowego. Mimo, że cenne będzie przedyskutowanie wyników z rodziną i przyjaciółmi, to jednak  najbardziej jednak polecamy, żeby przeprowadzić testy i szkolenie czy to zawodowe czy edukacyjne przy pomocy trenera Kompasu Kariery. Jako eksperci w użytkowaniu Kompletnego Systemu Pokierowania Zawodowego, nasi trenerzy są specjalnie przygotowani do interpretacji testów i pomogą zrozumieć Ci szczegóły oraz niuanse, których osoba bez przygotowania nie zauważy.

Career Direct® Basic Report

Raport Podstawowy daje wstępne spojrzenie na twoją unikalną wewnętrzną konstrukcję. Wyniki pomogą ci zrozumieć sporo ze swojej osobowości, zainteresowań, umiejętności i wartości i jak one wiążą się z kwestią wyboru zawodu. Kliknij by zobaczyć co zawiera Raport Podstawowy.

Zobacz raport przykładowy

Career Direct ® Raport Szczegółowy

Niezależnie czy jesteś uczniem ostatniej klasy gimnazjum, licealistą, studentem, czy bezrobotnym, lub osobą poszukującą lepszej pracy; Raport Career Direct ®został zaprojektowany tak by co dostarczyć informacji, której potrzebujesz po to by znaleźć odpowiednią dla siebie ścieżkę kariery.

Zobacz raport przykładowy

Gotowy do rozpoczęcia Career Direct ® ?