Подарувати програму профорієнтації Career Direct

Для кожного, будь-де, будь-коли.

Career Direct допоможе вам краще зрозуміти себе, максимально реалізувати свій потенціал і досягти успіху в житті і в роботі. Програма стане у нагоді для учнів старших класів, які обирають напрямок для подальшого навчання. Вона допоможе усім, хто шукає роботу або ж шукає відповіді на питання: "Що мені робити і чим займатися?" Проходження тесту займає всього одну годину, а одразу ж після завершення ви зможете отримати звіт. Найважливішим є те, що ви зможете отримати професійну консультацію від наших сертифікованих консультантів. 

Що сюди входить?

Програма тестування Career Direct 

Виділіть одну годину свого часу, щоб пройти тестування Career Direct і почати цілеспрямоване життя.

Визначте не тільки особистісні характеристики

Ознайомтесь з уже перевіреною програмою, яка допоможе Вам отримати чітке уявлення про свої індивідуальні особливості, інтереси, навички і цінності.

Звіт Career Direct 

Перевірте результати свого тестування і дізнайтесь, який вид діяльності найкраще підходить саме Вам. Завантажте звіт, у якому ви отримаєте повноцінний аналіз усіх досліджуваних сфер.

План дій

Отримайте персоналізований план дій з рекомендованим Вам переліком професій. Цей план дій покаже конкретні кроки на шляху до вибору професії, яка Вам до душі.


Розширений звіт Career Direct 
Вартість: 80.00 USD

Почати 

Початковий звіт Career Direct
Вартість: 25.00 USD

Почати 

Вам потрібен консультант?

Зв'язатися з консультантом

Як зробити подарунок?

1

Подарувати Career Direct

Після здійснення покупки, на електронну адресу одержувача подарунка прийде лист з інструкцією про те, як почати тестування.

2

Отримати Подарунок

Після того, як одержувач подарунка прийме запрошення і зареєструється, потрібно буде пройти тестування Career Direct, відповівши на чотири блоки запитань: (Особистість, Інтереси, Навички і Цінності).

3

Отримання звіту 

Більше 250 000 клієнтів уже пройшли тестування Career Direct і отримали свої звіти. Після проходження тестування, кожен клієнт отримує особистий звіт з результатами тестування і переліком рекомендацій.

Завантажити зразок звіту