Uzdāvini Career Direct kā dāvanu

Ikvienam. Jebkurā vietā. Jebkurā laikā.

Career Direct profesionālās orientācijas sistēma ir lieliska dāvana tiem, kuri vēlas uzzināt kaut ko vairāk par sevi, kā arī par to, kāda karjeras virzība būtu viņiem vispiemērotākā. Career Direct izpildīšanai nepieciešama tikai 1 stunda, un rezultāts ir pieejams uzreiz! Turklāt mūsu rīcībā ir plašs sertificētu konsultantu tīkls, kuri ir gatavi palīdzēt ar iegūto rezultātu interpretāciju. Varbūt jūs pazīstat kādu, kam ir grūti izvēlēties galveno studiju specializācijas priekšmetu vai kurš ir nonācis mūžvecā jautājuma priekšā: ko lai iesāku ar savu dzīvi? Ja tā, tad Career Direct var piedāvāt atrisinājumu.

Ko jūs varat sagaidīt...

Career Direct Novērtējums

Aptuveni stundas laikā jūs varēsiet iezīmēt tālāko kursu savai jaunajai un mērķtiecīgajai dzīvei, izpildot Career Direct novērtējumu. 

Vairāk nekā tikai personība

Iegūstiet pieeju vienīgajai pārbaudītajai novērtēšanas metodei, kurā tiek ņemts vērā daudz vairāk nekā tikai jūsu personība, lai sniegtu pilnīgu kopainu, kas ietver jūsu prasmes, intereses un vērtības.

Career Direct Pārskats

Izpētiet iegūtos rezultātus, kas ietver gan jūsu Karjeras tipu, gan lejupielādējamu pārskatu, kurā sniegta visaptveroša kopaina, iekļaujot arī tuvāku ieskatu par jūsu konkrēto tipu.

Rīcības plāns

Saņemiet individualizētu rīcības plānu ar rekomendācijām par jums piemērotākajiem nodarbošanās veidiem. Šis rīcības plāns ieteiks jums skaidri formulētus nākamos soļus, lai turpinātu tuvoties savam mērķim - karjerai, kas sniegs jums gandarījumu.


Career Direct detalizētais pārskats
Maksa: 80.00 USD

Sākt

Career Direct pamata pārskats
Maksa: 25.00 USD

Sākt

Vai vēlaties konsultanta palīdzību?

PIEPRASĪT KONSULTANTU

Kā darbojas dāvināšana?

1

Iegādājieties dāvanu

Tūlīt pēc pirkuma veikšanas jūsu dāvinājuma saņēmējam tiks nosūtīts e-pasts ar unikālu piekļuves informāciju un instrukcijām par to, kā sākt Career Direct novērtējuma izpildi.

2

Pieņemiet dāvanu 

Pēc dāvanas pieņemšanas un reģistrēšanās dāvanas saņēmējs tiešsaistē varēs izpildīt oficiālo Career Direct novērtējumu, kurā būs iekļautas četras būtiskās dzīves plāna sastāvdaļas (personība, intereses, prasmes un vērtības). 

3

Iegūstiet piekļuvi pārskatiem

Vairāk nekā 250 000 cilvēku ir izpildījuši mūsu individualizēto Career Direct novērtējumu. Tiklīdz viņi būs pabeiguši novērtējuma izpildi, kas aizņems aptuveni stundu, viņi saņems visaptverošu Career Direct pārskatu un savu individualizēto rīcības plānu ar nākamo veicamo soļu aprakstu.

Lejupielādēt atskaites paraugu