Podaruj Kierunek Kariery

Dla każdego, wszędzie, w dowolnym momencie.

System pokierowania zawodowego Career Direct stanowi wspaniały prezent dla osoby, która chce zobaczyć jaka jest i która ścieżka kariery do niej najlepiej pasuje. Wykonanie testów zajmie około godziny a rezultaty będą dostępne natychmiast! Najważniejsze jest to, że posiadamy rozsianą po całym świecie grupę wykwalifikowanych trenerów którzy mogą pomóc osobie obdarowanej zrozumieć rezultaty i nauczą ją wyciągania wniosków z raportu. Jeżeli znasz kogoś kto nie wie jaką szkołę lub uczelnię wybrać albo zmaga się odwiecznym pytaniem: "Co powinienem w życiu robić?", wiedz że Kompas Kariery może rozwiązać jej problem.

Co jest w pakiecie...

Test Career Direct

Poświęcenie godziny czasu na wykonanie testów rozpocznie proces wyznaczanie kierunku dla życia zawodowego.

Znacznie więcej niż Osobowość

Skorzystaj z jedynego naukowo potwierdzonego testu, który da ci wgląd nie tylko w konstrukcję twojej osobowości, ale też ukaże pełny obraz zainteresowań, zbada umiejętności i pomoże określić wartości.

Raport Career Direct

Przebadasz swoje wyniki przy pomocy definicji Typu Kariery i ściągniętego ze strony Raportu z wynikami, który da ci szerokie spojrzenia na twój konkretny typ.

Plan Działania

Otrzymasz spersonalizowany plan działania z sugerowanymi zajęciami zawodowymi.  Ten plan pokazuje następne kroki jakie należy wykonać w kierunku satysfakcjonującej kariery.


Raport Szczegółowy Career Direct
Koszt: 80.00 USD

Rozpocznij

Raport Podstawowy
Koszt: 50.00 USD

Rozpocznij

Chcesz pomocy Trenera?

ZNAJDŹ TRENERA

Jak obdarowywanie działa?

1

Kupujesz prezent online

Po dokonaniu zakupu, osoba przez ciebie obdarowana natychmiast otrzyma email z linkiem umożliwiającym jej rozpoczęcie procesu i instrukcjami.

2

Przyjęcie Daru

Po tym jak osoba wyrazi zgodę na przyjęcie daru od ciebie i zarejestruje się będzie mogła rozpocząć testy online, które badają cztery kluczowe obszary (Osobowość, Zainteresowania, Umiejętności, Warotści).

3

Dostęp do Raportów

Ponad 250,000 ludzi skorzystało z testów Kompas Kariery. Po ukończeniu godzinnego testu osoba natychmiast otrzymuje Raport i spersonalizowany Plan Działania w którym zawarte są następne kroki.

Ściągnij Przykładowy Raport