Правила для користувачів 

Законний

Умови і правила 

Мережа Career Direct існує для залучення, покращення та розширення можливостей консультантів передавати Біблійну мудрість клієнтам, застосовувати професійні принципи профорієнтації під час консультацій, допомагати клієнтам аналізувати звіти Career Direct і зробити свій професійний вклад у Королівство. Час від часу, Мережа Career Direct отримує запити на інформацію про осіб, які отримали кваліфікацію консультантів Career Direct. Відповідаючи на такі запити, Career Direct визначили, що надання інформації про особу-консультанта послужить місії та цілям: надати професійну освіту і кваліфікацію, про які нам повідомила сертифікована особа, назву компанії, адресу, номер телефону, e-mail і посилання на веб-сайт цієї особи. Для того, щоб забезпечити вам ефективне отримання цієї інформації, ми створили базу даних для пошуку консультантів, щоб ви могли бути більш поінформованими під час прийняття рішення щодо вибору консультанта Career Direct.   

Перелік кваліфікованих консультантів Career Direct, зроблений лише з метою поінформувати і жодним чином не може вважатися посиланням, рекомендацією або пропозицією придбати будь-який продукт чи послугу у консультанта, а також не слід вважати це пропозицією продати чи купити будь-яку іншу послугу.

Торгова марка Career Direct ® є власністю Crown і може бути використана лише консультантами Career Direct або за наявності дозволу. Визнання фізичної особи консультантом Career Direct ® свідчить про те, що особа виконала початкові та постійні вимоги до сертифікації, встановлені Career Direct. Окрім того, від консультанта ® Career Direct органи влади можуть вимагати наявності додаткових ліцензій, кваліфікацій або сертифікатів аби продовжити ведення бізнесу. Проте ні Career Direct, ні її члени, ні інші організації, з якими консультанти Career Direct ® співпрацюють, не надають ніякої інформації, тверджень чи гарантій, що конкретний консультант Career Direct ® має якісь додаткові ліцензії, сертифікати чи кваліфікації. Ви можете самостійно з'ясувати цю інформацію безпосередньо від консультанта  ® Career Direct або будь-якого іншого надійного джерела.

Мережа Career Direct ® значною мірою покладається на своїх членів у питаннях про кваліфікацію, сертифікацію та діяльність і не зобов'язана брати участь у будь-якому незалежному підтвердженні такої кваліфікації чи діяльності. Таким чином, уся інформація, що знаходиться тут, подана з надійних джерел та не може жодним чином бути розглянута як гарантія від Мережі Career Direct ® , членів Crown, чи інших організацій-партнерів Crown, про точність, повноту чи відповідність інформації, сертифікатів, кваліфікації чи інших активностей стосовно будь-якої людини чи ситуації.

Реєструючи обліковий запис, ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що ні Crown, ні Career Direct, ні його члени, ні інші організації, з якими співробітники Career Direct ® можуть бути пов’язані, не несуть відповідальності за будь-яку пряму чи наслідкову втрату, що виникає внаслідок будь-якого використання цієї інформації або її вмісту.

Попередження про авторські права

Всі права, у тому числі авторські права, на веб-сторінках Career Direct ® належать або контролюються організацією Crown.

Вам не дозволено копіювати, завантажувати, зберігати (на будь-якому носії), передавати, показувати чи відтворювати публічно, адаптувати чи змінювати будь-яким чином вміст веб-сторінок Career Direct ® для будь-яких цілей, без письмового дозволу Crown.

Торгові марки 

Career Direct ® це торгова марка, що належить Crown. Вам не дозволено копіювати, транслювати, завантажувати, зберігати (на будь-якому носії), передавати, показувати чи публічно публікувати, адаптувати чи змінювати логотип Career Direct ® будь-яким чином.

Інтелектуальна власність

Весь контент, процес і результати Career Direct ® належать Crown.

Crown
8331 E.Walker Springs Lane, Suite 301
Knoxville, TN 37923

Ви також можете зателефонувати в нашу Службу підтримки клієнтів з 8:30 до 17:30. EST (800) 722-1976, аби поговорити з представником служби підтримки клієнтів.