Чому б вам не стати консультантом Career Direct ® ?

Отримавши статус консультанта Career Direct, ви зможете послужити людям з найрізноманітніших соціальних верств.

Ціль Career Direct - допомогти кожному зрозуміти свої унікальні дари і здібності і побачити, як це можна застосувати у своїй професійній діяльності. Програма Career Direct ® складається з онлайн тестування і консультації. Використовуючи біблійні принципи у своїй програмі профорієнтації, ми допомагаємо людям ставати відповідальними розпорядниками своїх талантів.

Якщо ви небайдужі до своїх оточуючих і хочете допомагати їм розвиватися, тоді ця програма саме для вас. Здобувши статус консультанта Career Direct, у вас з'явиться чудова можливість допомагати людям розуміти свої Богом дані таланти і здібності.

Початок роботи

Career Direct прагне допомогти людям вибрати кар'єрний шлях, застосовуючи біблійні принципи. Ми стежимо за тим, щоб наші консультанти поділяли ці цінності та прагнули навчити інших максимально розкрити свій потенціал.

Усі консультанти Career Direct мають пройти триденний курс навчання або ж онлайн-курс, під час якого вони отримують спеціальні знання і здобудуть навички, що необхідні для роботи з програмою профорієнтації Career Direct. ®

Після приєднання до команди Career Direct, ви отримаєте зв'язок з іншими консультантами та керівником мережі консультантів через наш веб-сайт. Це дозволить вам постійно залишатися на зв'язку з керівником мережі і тренером і почати змінювати життя людей.

Сертифікат про закінчення навчання і отримання кодів доступу

Кожен учасник навчання отримує Сертифікат про завершення курсу "Консультант Career Direct" від Crown Financial Ministries.

Затверджені ICF кредити безперервної освіти тренерів (CCEs)

  • 18 кредитів з базових компетенцій, а також
  • 19.5 кредитів у сфері розвитку людських ресурсів 

Continuing Coach Education | International Coaching Foundation