Dlaczego zostać trenerem Career Direct ® ?  

Służ ludziom w różnych stadiach życia poprzez szkolenia indywidualne Kompas Kariery.

Celem Kompasu Kariery jest pomoc ludziom w odkryciu tego, do czego zostali stworzeni, poprzez połączenie nowatorskiego testu Career Direct ® z doskonale wyszkolonymi trenerami. Poprzez wbudowanie biblijnych zasad do naszego starannie rozwijanego narzędzia psychometrycznego, jesteśmy w stanie pomagać ludziom stawac się odpowiedzialnymi zarządcami talentów jakie posiadają.

Jeżeli szczerze kochasz ludzi i posiadasz pasję pomagania innym w ich osobistym rozwoju to stanie się Trenerem Kompasu może być świetnym narzędziem do realizowania tej pasji. Dzięki temu zobaczysz ludzi, którzy rozkwitają wykorzystując w życiu zawodowym posiadane talenty.

 

Pierwsze Kroki

Kompas Kariery jest narzędziem dedykowanym do pomocy ludziom w zastosowaniu biblijnej mądrości podczas podejmowania decyzji o przyszłej ścieżce kariery. Dlatego staramy się zyskać pewność że nasi trenerzy podzielają nasze wartości oraz są odpowiednio obdarowani do szkolenia innych w optymalnym wykorzystywaniu danego im potencjału.

Wszyscy Trenerzy Kompasu Kariery muszą ukończyć kurs online, który dostarcza specjalistycznej wiedzy i umiejętności, niezbędnych do uczenia klienta wyciągania wniosków z naszego nowoczesnego narzędzia jakim jest system pokierowania zawodowego Career Direct. Praca w Kursie online zajmuje około 60 godzin i kończy się jednodniowym szkoleniem na żywo. ® .

Po przejściu przez proces rekrutacyjny i szkolenie staniesz się częścią zespołu Career Direct, będziesz widoczny na naszej stronie wraz ze wszystkimi innymi Trenerami i Opiekunami Grup i będiesz mieć możliwość czynienia różnicy w życiu klientów.

 

Certyfikat Ukończenia

Każdy z uczestników po ukończeniu szkolenia online otrzymuje certyfikat ukończenia kursu online a po spełnieniu wymogów certyfikat Trenera Kompasu Kariery.

Dodatkowo tylko i wyłacznie Trenerzy z USA mogą otrzymać zatwierdzone przez ICF  kredyty Continuing Coach Education (CCEs)

  • 18 kredytów CCE in obszarze Kluczowych Kompetencji oraz
  • 19.5 kredytów CCE w obszarze Rozwoju Zasobów
 

Continuing Coach Education | International Coaching Foundation