Kādēļ kļūt par Career Direct® konsultantu?

Iesaistieties kalpošanā cilvēkiem, kuri pārstāv visdažādākos sabiedrības slāņus, kļūstot par Career Direct konsultantu.

Career Direct mērķis ir palīdzēt cilvēkiem apzināties tās dzīves jomas, kurās viņi spēj izpausties vislabāk, apvienojot savu inovatīvo Career Direct® novērtējuma sistēmu ar profesionāli apmācītiem konsultantiem. Piemērojot bibliskos principus mūsu rūpīgi izstrādātajam psihometriskajam novērtējumam, mēs varam palīdzēt cilvēkiem apzinīgi izmantot savus talantus.

Ja jūs patiesi mīlat cilvēkus un no sirds vēlaties palīdzēt ikvienam pieaugt un veidoties Kristus līdzībā, tad, kļūstot par Career Direct konsultantu, iegūsiet vienreizēju iespēju realizēt savus Dieva dotos talantus un spējas.

 

Darbības uzsākšana

Career Direct ir apņēmies palīdzēt ikvienam pielietot bibliskos principus, pieņemot ar tālāko karjeru saistītus lēmumus, tādēļ mums ir ļoti svarīgi, lai arī mūsu konsultantiem būtu tādas pašas vērtības un vēlēšanās iemācīt arī citiem pēc iespējas pilnīgāk izmantot savu potenciālu.

Visiem Career Direct konsultantiem jāpiedalās trīs dienu konsultantu apmācībās vai arī tiešsaistes apmācību kursos, lai iegūtu specializētu prasmju kopumu, kas nepieciešams, lai palīdzētu cilvēkiem pilnvērtīgi izmantot inovatīvo un vispatverošo Career Direct® profesionālās orientācijas sistēmu.

Pēc pievienošanās Career Direct komandai jūs tiksit iekļauti sarakstā mūsu tīmekļa vietnē kopā ar citiem konsultantiem un vadītājiem, tādējādi nodrošinot jums iespēju pēc vajadzības sazināties ar vecākajiem konsultantiem un nodaļu vadītājiem un uzsākt darbu, palīdzot cilvēkiem viņu mērķa aizsniegšanā.

Pabeigšanas sertifikāts un CCEs

Katrs dalībnieks saņem Karaļa Finanšu ministriju pabeigšanas sertifikātu pēc Karjeras tiešās tiešsaistes apmācības pabeigšanas.

ICF apstiprinātie tālākizglītības kredīti (CCEs)

  • 18 CCE galvenajās kompetencēs un
  • 19,5 CCE resursu attīstībā

Continuing Coach Education | International Coaching Foundation